Monday 26 Sep Mon 26 Sep
Tuesday 27 Sep Tue 27 Sep
Wednesday 28 Sep Wed 28 Sep
Thursday 29 Sep Thu 29 Sep
Friday 30 Sep Fri 30 Sep
Saturday 01 Oct Sat 01 Oct
Sunday 02 Oct Sun 02 Oct
 
Fitness begeleiding aanwezig 09:00 - 11:00  
 
 
KickFun 10:00 - 10:50 Marlon Mormon 
 
 
Kelder: individuele training 11:00 - 13:00  
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Wesley Tacke 
 
 
 
 
 
Small Group 14:00 - 14:50 Marlon Mormon 
 
Dance 60+ 16:00 - 16:50 Maureen Portier 
 
 
Benen, billen en core (kelder) 18:00 - 18:50 Floriano de Haan 
Dance Workout 18:00 - 18:50 Maureen Portier 
Zwangerfit 18:00 - 18:50 Yvonne van Kessel - Lucius 
Cardio BBB (kelder) 19:00 - 19:50 Maureen Portier 
Fitness begeleiding aanwezig 19:00 - 21:00  
Power aerobics 19:00 - 19:50 Priscilla van den Berg 
 
Cardioboxing (Kelder) 20:00 - 20:50 Priscilla van den Berg 
KickFun 20:00 - 20:50 Floriano de Haan 
Small Group 20:00 - 20:50 Maureen Portier 
 
Benen, billen en core (kelder) 09:00 - 09:50 Samantha de Haas 
Fitness begeleiding aanwezig 09:00 - 11:00 Rik Kersten 
 
Cardioboxing (Kelder) 10:00 - 10:50 Samantha de Haas 
 
 
Kelder: individuele training 11:00 - 13:00  
FunFit Fysio (kelder) 11:00 - 11:50 Samantha de Haas 
 
 
 
 
 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 16:00 - 16:50 Kayleigh van der Mierden 
Pilates 17:00 - 17:50 Patricia van Dommelen 
 
Cardioboxing (Kelder) 18:00 - 18:50 Floriano de Haan 
Fitness begeleiding aanwezig 18:00 - 21:00  
Yoga 18:00 - 18:50 Patricia van Dommelen 
P.I.T. (Kelder) 19:00 - 19:50 Floriano de Haan 
Zumba 19:00 - 19:50 Paulien Beltman 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 20:00 - 20:50 Djanoa Muller 
GritFit 20:00 - 20:50 Marcellino D'arcangelo 
Pump 20:00 - 20:50 Floriano de Haan 
Cardioboxing (Kelder) 08:00 - 08:50 Rik Kersten 
Cardioboxing (Kelder) 09:00 - 09:50 Rik Kersten 
Pilates 09:00 - 09:50 Patricia van Dommelen 
 
Fitness begeleiding aanwezig 10:00 - 11:00 Rik Kersten 
Yoga 10:00 - 10:50 Patricia van Dommelen 
Small Group 10:00 - 10:50 Bjorn Knoop 
Kelder: individuele training 11:00 - 13:00  
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Bjorn Knoop 
 
 
 
P.I.T. (Kelder) 13:00 - 13:50 Brian Main 
Small Group 13:00 - 13:50 Marlon Mormon 
Kelder: individuele training 14:00 - 17:00  
Girlpower (alleen voor vrouwen) 14:00 - 14:50 Kayleigh van der Mierden 
 
Upper body workout 17:00 - 17:50 Brian Main 
Cardioboxing (Kelder) 17:00 - 17:50 Samantha de Haas 
Bodyweight (kelder) 18:00 - 18:50 Yvonne van Kessel - Lucius 
Kickboksen, training 18:00 - 18:50 Floriano de Haan 
Power Dance 18:00 - 18:50 Maureen Portier 
Benen, billen en core (kelder) 19:00 - 19:50 Floriano de Haan 
Cardioboxing (Kelder) 19:00 - 19:50 Dylan Kolzer 
Dance Workout 19:00 - 19:50 Maureen Portier 
Fitness begeleiding aanwezig 19:00 - 19:30 Thijs Post 
 
 
 
 
Core Training 09:00 - 09:50 Sil Groenveld 
Fitness begeleiding aanwezig 09:00 - 11:00  
 
Cardioboxing (Kelder) 10:00 - 10:50 Samantha de Haas 
 
 
Kelder: individuele training 11:00 - 13:00  
Girlpower (alleen voor vrouwen) 11:00 - 11:50 Priscilla van den Berg 
Soople (kelder) 11:00 - 11:50 Samantha de Haas 
 
 
 
 
 
 
 
Kickboksen, training 17:00 - 17:50 Allard van Dijk 
 
P.I.T. (Kelder) 18:00 - 18:50 Allard van Dijk 
Pilates 18:00 - 18:50 Andrea Scharphof 
MX4: Small Group 18:00 - 18:50 Rik Kersten 
Cardioboxing (Kelder) 19:00 - 19:50 Allard van Dijk 
Fitness begeleiding aanwezig 19:00 - 21:00 Rik Kersten 
FunFit Xtra 19:00 - 19:50 Jay Maria Becks 
Yoga 19:00 - 19:50 Andrea Scharphof 
Benen, billen en core (kelder) 20:00 - 20:50 Jay Maria Becks 
 
 
P.I.T. (Kelder) 08:00 - 08:50 Amir Bayumi 
Cardioboxing (Kelder) 09:00 - 09:50 Amir Bayumi 
Fitness begeleiding aanwezig 09:00 - 11:00  
MX4: Small Group 09:00 - 10:00 Linda van Oss 
Benen, billen en core (kelder) 10:00 - 10:50 Floriano de Haan 
KickFun 10:00 - 10:50 Amir Bayumi 
 
Kelder: individuele training 11:00 - 13:00  
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Floriano de Haan 
Small Group 11:00 - 11:50 Linda van Oss 
 
Fitness begeleiding aanwezig 12:00 - 13:00 Thijs Post 
 
 
 
 
Pump VIRTUAL 16:00 - 16:50 Wendy Vreeman 
Cardioboxing (Kelder) 17:00 - 17:50 Bjorn Knoop 
 
Power aerobics 18:00 - 18:50 Priscilla van den Berg 
 
 
P.I.T. (Kelder) 19:00 - 19:50 Bjorn Knoop 
 
 
 
 
 
 
 
KickFun 09:00 - 09:50 Thijs Post 
 
 
FunFit Core 10:00 - 10:50 Christiaan Vermeer 
GritFit 10:00 - 10:50 Marcellino D'arcangelo 
 
Benen, billen en core (kelder) 11:00 - 11:50 Thijs Post 
Cardioboxing (Kelder) 11:00 - 11:50 Brian Main 
 
 
Girlpower (alleen voor vrouwen) 12:00 - 12:50 Jay Maria Becks 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pilates 10:00 - 10:50 Andrea Scharphof 
 
 
Kelder: individuele training 11:00 - 12:00  
Cardioboxing (Kelder) 11:00 - 11:50 Brian Main 
KickFun 11:00 - 11:50 Samantha de Haas 
Yoga 11:00 - 11:50 Andrea Scharphof 
Upper body workout 12:00 - 12:50 Brian Main 
Spinbox 13:00 - 13:50 Samantha de Haas