Monday 22 Jul Mon 22 Jul
Tuesday 23 Jul Tue 23 Jul
Wednesday 24 Jul Wed 24 Jul
Thursday 25 Jul Thu 25 Jul
Friday 26 Jul Fri 26 Jul
Saturday 27 Jul Sat 27 Jul
Sunday 28 Jul Sun 28 Jul
 
 
Spinbox 09:00 - 09:50 Brian Main 
 
 
Fitness begeleiding aanwezig 10:00 - 11:00  
KickFun 10:00 - 10:50 Brian Main 
 
 
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Wesley Tacke 
 
 
 
 
 
Small Group 14:00 - 14:50 Brian Main 
 
 
 
Benen, billen en core (kelder) 18:00 - 18:50 Amir Bayumi 
 
Cardio BBB (kelder) 19:00 - 19:50 Redsley Frederici 
Power aerobics 19:00 - 19:50 Samira van Ossenbruggen 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 20:00 - 20:50 Redsley Frederici 
KickFun 20:00 - 20:50 Amir Bayumi 
Small Group 20:00 - 20:50 Christiaan Vermeer 
 
Ontspanningsyoga 20:30 - 21:20 Michelle van der Wal 
 
 
Benen, billen en core (kelder) 09:00 - 09:50 Jay Maria Becks 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 10:00 - 10:50 Wesley Tacke 
Fitness begeleiding aanwezig 10:00 - 10:30  
FunFit Fysio 10:00 - 10:50 Ties Penders 
 
 
 
 
Soople (kelder) 11:10 - 12:00 Ties Penders 
 
Girlpower (alleen voor vrouwen) 13:00 - 13:50 Fatema Alnumairi 
 
 
Pilates 17:00 - 17:50 Patricia van Dommelen 
 
Cardioboxing (Kelder) 18:00 - 18:50 Marcellino D'arcangelo 
Yoga 18:00 - 18:50 Patricia van Dommelen 
P.I.T. (Kelder) 19:00 - 19:50 Redsley Frederici 
Zumba 19:00 - 19:50 Paulien Beltman 
 
 
CIRCL Mobility 20:00 - 20:50 Paulien Beltman 
Cardioboxing (Kelder) 20:00 - 20:50 Redsley Frederici 
Fitness begeleiding aanwezig 20:00 - 21:00  
Pump 20:00 - 20:50 Samira van Ossenbruggen 
 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 09:00 - 09:50 Michelle van der Wal 
Pilates 09:00 - 09:50 Patricia van Dommelen 
 
Yoga 10:00 - 10:50 Patricia van Dommelen 
Small Group 10:00 - 10:50 Michelle van der Wal 
 
 
Fitness begeleiding aanwezig 11:00 - 12:00  
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Ties Penders 
 
 
 
P.I.T. (Kelder) 13:00 - 13:50 Marlon Mormon 
 
 
Ontspanningsyoga 17:00 - 17:50 Michelle van der Wal 
Upper body workout 17:00 - 17:50 Brian Main 
Kickbokstraining 18:00 - 18:50 Janick Tak 
PowerDance VIRTUAL 18:00 - 18:50 Maureen Portier 
Benen, billen en core (kelder) 19:00 - 19:50 Brian Main 
Cardioboxing (Kelder) 19:00 - 19:50 Dylan Kolzer 
Dance workout VIRTUAL 19:00 - 19:50 Maureen Portier 
FunFit Xtra 19:00 - 19:50 Jessy van de Kamp 
Fitness begeleiding aanwezig 20:00 - 21:00  
 
 
 
 
 
 
FunFit Xtra 09:00 - 09:50 Thijs Post 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 10:00 - 10:50 Thijs Post 
Fitness begeleiding aanwezig 10:00 - 11:00  
 
 
 
 
 
Soople (kelder) 11:10 - 12:00 Martijn Cannavacciuolo 
 
 
 
Dance 60+ VIRTUAL 16:00 - 16:50 Maureen Portier 
 
 
P.I.T. (Kelder) 18:00 - 18:50 Amir Bayumi 
Pilates 18:00 - 18:50 Patricia van Dommelen 
Cardioboxing (Kelder) 19:00 - 19:50 Michelle van der Wal 
FunFit Xtra 19:00 - 19:50 Amir Bayumi 
Yoga 19:00 - 19:50 Patricia van Dommelen 
 
Benen, billen en core (kelder) 20:00 - 20:50 Michelle van der Wal 
Urban Dance VIRTUAL 20:00 - 20:50 Maureen Portier 
 
 
 
P.I.T. (minimaal 5 deelnemers) 08:00 - 08:50 Amir Bayumi 
Pump 08:20 - 08:55 Desiree Jansen 
Cardioboxing (Kelder) 09:00 - 09:50 Amir Bayumi 
Fitness begeleiding aanwezig 09:00 - 10:00  
Step aerobics 09:00 - 09:50 Paulien Beltman 
CIRCL Mobility 10:00 - 10:50 Paulien Beltman 
Benen, billen en core (kelder) 10:00 - 10:50 Redsley Frederici 
KickFun 10:00 - 10:50 Amir Bayumi 
 
FunFit Basic 11:00 - 11:50 Redsley Frederici 
Girlpower (alleen voor vrouwen) 11:00 - 11:50 Fatema Alnumairi 
Small Group 11:00 - 11:50 Michel Augustinus 
 
 
 
 
 
Cardio BBB (kelder) 17:00 - 17:50 Brian Main 
Pilates 17:00 - 17:50 Andrea Scharphof 
Power aerobics 18:00 - 18:50 Desiree Jansen 
Yoga 18:00 - 18:50 Andrea Scharphof 
P.I.T. (Kelder) 19:00 - 19:50 Jessy van de Kamp 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FunFit Xtra 09:00 - 09:50 Michelle van der Wal 
KickFun 09:00 - 09:50 Janick Tak 
 
Cardioboxing (Kelder) 10:00 - 10:50 Janick Tak 
FunFit Core 10:00 - 10:50 Christiaan Vermeer 
GritFit 10:00 - 10:50 Marcellino D'arcangelo 
Ontspanningsyoga (alleen voor vrouwen) 10:00 - 10:50 Michelle van der Wal 
Benen, billen en core (kelder) 11:00 - 11:50 Janick Tak 
Zumba 11:00 - 11:50 Paulien Beltman 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Insane training 09:00 - 09:50 Amir Bayumi 
Pilates 09:00 - 09:50 Patricia van Dommelen 
 
FunFit Xtra 10:00 - 10:50 Marcellino D'arcangelo 
Yoga 10:00 - 10:50 Patricia van Dommelen 
 
 
Cardioboxing (Kelder) 11:00 - 11:50 Amir Bayumi 
KickFun 11:00 - 11:50 Marcellino D'arcangelo 
 
 
Upper body workout 12:00 - 12:50 Amir Bayumi