Fitness begeleiding aanwezig
09:00 - 10:00
Spinbox
09:00 - 09:50
Brian Main
Fitness begeleiding aanwezig
10:00 - 11:00
KickFun
10:00 - 10:50
Brian Main
FunFit Basic
11:00 - 11:50
Wesley Tacke
Small Group
14:00 - 14:50
Brian Main
Dance 60+ VIRTUAL
16:00 - 16:50
Maureen Portier
Benen, billen en core (kelder)
18:00 - 18:50
Melvin van Limbeek
Dance workout VIRTUAL
18:00 - 18:50
Maureen Portier
Fitness begeleiding aanwezig
18:00 - 19:00
Cardio BBB (kelder)
19:00 - 19:50
Michelle van der Wal
Fitness begeleiding aanwezig
19:00 - 20:00
Power aerobics
19:00 - 19:50
Priscilla van den Berg
Cardioboxing (Kelder)
20:00 - 20:50
Redsley Frederici
KickFun
20:00 - 20:50
Melvin van Limbeek
Small Group
20:00 - 20:50
Sil Milder
Ontspanningsyoga
20:30 - 21:20
Michelle van der Wal
Benen, billen en core (boven)
09:00 - 09:50
Samantha de Haas
Cardioboxing (Kelder)
10:00 - 10:50
Samantha de Haas
Fitness begeleiding aanwezig
11:00 - 12:00
FunFit Fysio
11:00 - 11:50
Rik Kersten
Soople (kelder)
11:10 - 12:00
Samantha de Haas
Girlpower (alleen voor vrouwen)
13:00 - 13:50
Fatema Alnumairi
Pilates
17:00 - 17:50
Patricia van Dommelen
Cardioboxing (Kelder)
18:00 - 18:50
Chenley Mongen
GritFit
18:00 - 18:50
Marcellino D'arcangelo
Yoga
18:00 - 18:50
Patricia van Dommelen
P.I.T. (Kelder)
19:00 - 19:50
Redsley Frederici
Zumba
19:00 - 19:50
Paulien Beltman
CIRCL Mobility
20:00 - 20:50
Paulien Beltman
Cardioboxing (Kelder)
20:00 - 20:50
Chenley Mongen
Fitness begeleiding aanwezig
20:00 - 21:00
PowerMom Workout
20:00 - 20:50
Claudia de Loor
Pump
20:00 - 20:50
Samira van Ossenbruggen
Cardioboxing (Kelder)
08:00 - 08:50
Ties Penders
Cardioboxing (Kelder)
09:00 - 09:50
Samantha de Haas
Pilates
09:00 - 09:50
Patricia van Dommelen
MX4: Small Group
09:00 - 09:50
Monteiro Jansen
Fitness begeleiding aanwezig
10:00 - 12:00
Yoga
10:00 - 10:50
Patricia van Dommelen
Small Group
10:00 - 10:50
Michelle van der Wal
FunFit Basic
11:00 - 11:50
Ties Penders
Fitness begeleiding aanwezig
13:00 - 14:00
P.I.T. (Kelder)
13:00 - 13:50
Marlon Mormon
Ontspanningsyoga
17:00 - 17:50
Michelle van der Wal
Upper body workout
17:00 - 17:50
Brian Main
Kickbokstraining
18:00 - 18:50
Janick Tak
Power Dance
18:00 - 18:50
Maureen Portier
Benen, billen en core (kelder)
19:00 - 19:50
Brian Main
Cardioboxing (Kelder)
19:00 - 19:50
Dylan Kolzer
Dance Workout
19:00 - 19:50
Maureen Portier
FunFit Xtra
19:00 - 19:50
Melvin van Limbeek
Zenboksen
20:00 - 21:15
Natascha Nieuwlaat
Fitness begeleiding aanwezig
20:00 - 21:00
Urban Dance
20:00 - 20:50
Maureen Portier
Core Training
09:00 - 09:50
Luuk Mom
FunFit Xtra
09:00 - 09:50
Anouk Allaart
Cardioboxing (Kelder)
10:00 - 10:50
Thijs Post
Soople (kelder)
11:00 - 11:50
Thijs Post
Small Group
14:00 - 14:50
Monteiro Jansen
Dance 60+
16:00 - 16:50
Maureen Portier
Small Group
16:00 - 16:50
Luuk Mom
Fitness begeleiding aanwezig
18:00 - 20:00
P.I.T. (Kelder)
18:00 - 18:50
Amir Bayumi
Pilates
18:00 - 18:50
Patricia van Dommelen
Cardioboxing (Kelder)
19:00 - 19:50
Rik Kersten
FunFit Xtra
19:00 - 19:50
Amir Bayumi
Yoga
19:00 - 19:50
Patricia van Dommelen
Benen, billen en core (kelder)
20:00 - 20:50
Rik Kersten
P.I.T. (minimaal 5 deelnemers)
08:00 - 08:50
Amir Bayumi
Pump
08:20 - 08:55
Desiree Jansen
Cardioboxing (Kelder)
09:00 - 09:50
Amir Bayumi
Fitness begeleiding aanwezig
09:00 - 10:00
Step aerobics
09:00 - 09:50
Paulien Beltman
CIRCL Mobility
10:00 - 10:50
Paulien Beltman
Benen, billen en core (kelder)
10:00 - 10:50
Redsley Frederici
KickFun
10:00 - 10:50
Amir Bayumi
FunFit Basic
11:00 - 11:50
Redsley Frederici
Girlpower (alleen voor vrouwen)
11:00 - 11:50
Fatema Alnumairi
Small Group
11:00 - 11:50
Michel Augustinus
Cardio BBB (kelder)
17:00 - 17:50
Brian Main
Pilates
17:00 - 17:50
Andrea Scharphof
Power aerobics
18:00 - 18:50
Priscilla van den Berg
Yoga
18:00 - 18:50
Andrea Scharphof
P.I.T. (Kelder)
19:00 - 19:50
Luuk Mom
Insane training
09:00 - 09:50
Redsley Frederici
Pilates
09:00 - 09:50
Andrea Scharphof
Small Group
09:00 - 09:50
Sil Milder
FunFit Xtra
10:00 - 10:50
Janneke Pluimes
Yoga
10:00 - 10:50
Andrea Scharphof
Cardioboxing (Kelder)
11:00 - 11:50
Redsley Frederici
KickFun
11:00 - 11:50
Janneke Pluimes
Upper body workout
12:00 - 12:50
Redsley Frederici
Spinbox
12:00 - 12:50
Sil Milder